××× Home ×××

××× Informace nebo stížnosti posílejte na email : bree-tanner@seznam.cz ×××

××× SONP TS : Eclipse - 2.kolo : zde ×××

Chyby ve filmu Twilight sága : New Moon

16. července 2010 v 17:27 | Bree Tanner |  New moon
Trochu pozdě,ale přeci lepší než nic:)


-V deváté minutě filmu při hodině angličtiny Edward mluví o sebevraždě."Proč to říkáš?" zeptá se jej Bella a Edward odpoví: "Zdává se mi o tom". Upíři ale nespí, takže, jak mohou snít? V tomto případě je to chyba českého dabingu, protože v orginále říká: "Jednou jsem o tom už musel přemýšlet".

-Když se Bella poprvé probudí ze své noční můry, tak jí na polštáři leží kniho Romeo a Julie. Když jí ale Charlie přinese dárek, kniha je pryč a během střihů se kniha objevuje a zase mizí.

- Když Bella jede zachránit Edwarda a ve Volteře vystupuje z auta a ptá se Alice kam má jít, je Bella ve dveřích auta, ale při dalším záběru je Bella už za dveřmi.

- Při záběrech zobrazující Bellynu depresi a kamera kolem ní krouží, můžete dvakrát vidět kameramana v zrdcadle.

- Když ve škole Alice skáče přes zábradlí a jde popřát Belle vše nejlepší k narozeninám, tak má jinak danej šátek když skáče přes zábradlí a potom když jí blahopřeje.

- Když se Bella zastaví u Jacoba, aby zjistila proč jí neodpovídá na telefonáty, nedozavře dveře náklaďáčku, když se k autu vrací dveře jsou zavřené.


- Když Alice jede s Bellou do Voltery, šátek, co má Alice na hlavě je pokaždé jinak upravený.

- Když Jacob a Mike čekají před kinem na Bellu, v pozadí sáček z Burger Kingu mění mezi záběry pozice.

- Když Bella s Alicí letí do Itálie, je záběr na letadlo od Virgin America. Virgin America ale léta pouze do států v USA a ne do Evropy - do Evropy lítá Virgin Atlantic.

- Když je ukázáno Jacobova tetování poprvé (jak jde za ním Bella v tom dešti) a podruhé (na konci filmu v lese společně s Edwardem) je tetování o několik centrimetrů níž.

- Hned na začátku kde je záběr na měsíc a potom se objeví nápis NEW MOON by se měl měsíc zatmívat z levé strany a ne z pravé.

- V poslední scéně, kde Bella jede s Edwardem z domu Cullenových je vidět v odrazu auta štáb.

Když Bella, Edward a Alice odcházejí z Voltery má Edward kabát zavázaný, v následující scéně ho má rozvázaný.

- Když Jacob leze Belle do pokoje oknem, je vidět na jeho pravém zápěstí jakási podpěra nebo opasek, prostě aby tam doskočil v pohodě.

- No a Belly vlasy se mění v záběrech ve scénách kde se baví s Mikem v jídelně o tom že půjdou do kina, když jí Edward opouští v lese a když jí Charlie řiká že jí pošle do Jacksonvillu.


Zdroj :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lin Lin | Web | 17. července 2010 v 15:47 | Reagovat

musím říct, že jsem si nevšimla ani jedné z těch chyb, té první jsem ani nemohla, protože NM jsem s českým dabingem neviděla, na to nemám žaludek, stačilo mi několik minut nadabovaného stmívání a okamžitě jsem to vypla a pustila si to v originále s titulky =D
ale až na ten film zas kouknu, schválně  si dám na ty chyby pozor =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

NewMoon3DPoster
TwilightNew MoonEclipse